O nás

Ve společnosti Geodézie Málek v České Lípě nabízíme klientům po celém Libereckém kraji kvalitní geodetické služby, od zpracování geometrických plánů, přes vytyčení hranic pozemku, až po komplexní poradenskou činnost. Za sebou máme řadu zakázek pro soukromé klienty, firmy i veřejné instituce a každému z nich umíme nabídnout servis na míru a profesionální, perfektně propracovaný výsledek. Protože jsme si prošli více než dvaceti lety praxe, zvládáme všechny aspekty své práce odvést na vysoké odborné úrovni a spolehlivě a rychle svým klientům pomoct, kdykoli to potřebují.

V oblasti geodézie máme kromě toho i rozsáhlé teoretické zkušenosti, díky kterým dokážeme svým zákazníkům odpovědět takřka na jakoukoli otázku, která je v našem oboru zajímá, a pomoct jim s orientací ve všech technických, formálních i legislativních záležitostech, které se s geodetickými službami pojí. Je to i proto, že nabízíme skutečně ucelený, komplexní servis, že se s námi celá řada klientů rozhoduje spolupracovat na dlouhodobé bázi a že na svou práci nepřestáváme dostávat pozitivní ohlasy. Vyzkoušet to koneckonců můžete sami – stačí se nám ozvat a dát nám vědět, jak byste si spolupráci s námi představovali Vy.

Co konkrétně Vám v naší společnosti dovedeme nabídnout?

  • Zpracování geometrických plánů je denní chleba každého geodeta, pod pojmem se ale skrývá široká škála činností, kterou využijete při řadě rozmanitých příležitostí. Geometrický plán je výstupem naší práce například při zaměření nově dokončené stavby nebo přístavby, při rozdělování, scelování a změnách hranic pozemků, vyznačování věcného břemene nebo upřesňování hranice pozemku.
  • Kdykoli potřebujete přesně určit hranici v pozemku v terénu a ujistit se, že je v souladu s údaji uvedenými v katastru nemovitostí, provedeme pro Vás vytyčení hranic pozemku. Naši klienti ho nejčastěji využívají v případě, že se chystají stavět a potřebují na pozemku přesně lokalizovat místo pro novostavbu, při stavbě oplocení, při prodeji nebo koupi pozemku nebo při jakýchkoli pochybnostech o tom, kde se hranice pozemku skutečně nachází.
  • Pokud si nejste jistí, jak postupovat při kolaudaci a zápisu do katastru nemovitostí, co dělat, když se svým sousedem vedete spory o hranice Vašich pozemků, nebo co je potřeba zařídit pro to, abyste mohli svým dětem věnovat kousek svého pozemku, rádi Vám nabídneme komplexní geodetické poradenství. Dokážeme Vám pomoct takřka s jakýmkoli problémem v oblasti geodetických prací a poradit Vám i s náročnými technickými otázkami.

Další služby společnosti Geodézie Málek:

  • inženýrská geodézie
  • dokumentace správců inženýrských sítí
  • zajištění smluv, převodů a koupě nemovitostí
  • vyřizování podkladů pro stavební řízení
  • projekční práce
  • stavební práce

a další.

Jaký servis v oblasti geodézie by vyhovoval právě Vám? Zkuste se za námi zastavit v naší kanceláři v České Lípě nebo nám zavolejte a vysvětlete nám své požadavky. Uděláme maximum pro to, abyste s našimi službami byli spokojeni. Těšíme se na spolupráci s Vámi!